4xK! | Bo Każdy Kaszub Kocha Kraków!

W odpowiedzi na apel Zarządu PL-VACC, bratni Zarząd Cassubian VA włącza się z zapałem w czyn społeczny promocji KRK na arenie międzynarodowej, by Gród Kraka mógł otrzymać należny mu status Major Airport. 

Oznajmiamy zatem, że każdy, kto wykona w miesiącu minimum dziesięć operacji do/z Balic, otrzyma jakże prestiżową piastowsko-jagiellońsko-habsursko-kaszubską nagrodę oraz prawo do zamiany przydziału socjalnego z mydła szarego "Jaspis" na obwarzanek wielokrotnie obwarzony i wypieczony wedle wierzynkowej metody konwekcyjno-konwergencyjnej.

Najodważniejszym przodownikom, którzy tę nagrodę zdobędą trzy razy pod rząd, Zarząd proponuje nierząd z dowolnie wybraną i chętną kwiaciarką krakowską w badylarni na Błoniach (chęc musi być wyrażona na piśmie przed dokoniaiem nierządu, formularz do odebrania w Kadrach). Należy jednak pamiętać, że ubezpieczenie pracownicze nie obejmuje utraty członków... (?)  w drodze obcięcia nozycami do łodyg.
 
W ramach rewanżu, kwiaciarki małopolskie mają ponoć w przyszłości zacząć uczyć się haftu od hafcirek kaszubskich. Zarząd może coś schaftuje jutro, ale to się jeszcze zobaczy. ;)
 
Do boju!
Kategoria: