Nowy pilot | CSB208

Z wielką przyjemnością oznajmiam, że zatrudniłem właśnie nowego dowódcę załogi powietrznej. Cpt. Przemysław Karwowski zakończył pomyślnie całą procedurę egzaminacyjną i właśnie obejmuje stanowisko pilota w stopniu ICE w Firmie.

Wyniki ezgaminów są zadowalające, teoria/praktyka pod piórami M.Kota na poziomie 90%, co skutkować będzie nizwykle pilnym okiem członków KKL względem analizy pracy operacyjnej pilota. SOP w sesji wyjazdowej na poziomie... na poziomie. Gdyby nie zapis historii rozmowy, nigdy by nie było wiadomo, co się właściwie stało. Ale stało się tak, że egzamin z SOP zaliczony bez większych zastrzeżeń.

W związku z tym loty zgodnie z warunkami dla ICE wykonywać zezwalam ze znakami CSB208 (nie pamiętam dlaczego, ale K.Owal twierdzi, że to było ważne) i życzę wielu przyjemnych chwil w kokpicie, wśród przyjaznego grona pilotów i jeszcze bardziej genialnego, bo z brodą (wstosunku 2/3) - Zarządu.

Kolega przedstawi się pewnie sam, zaś pracowników z większym stażem proszę o koleżeńskie przyjęcie i jeszcze bardziej zawistne naprowadzenie na - jedynie słuszną - ścieżkę dalszych anansów (koperty, załączniki, peany itp.).

Witamy pod skrzydłami Czarnego Gryfa!

 

Kategoria: