EPKK_v.1.4

Korzystając z chwili wolnego postanowiłem pobrać najnowszą aktualizację EPKK od Drzewieckiego. Instalacja bardzo sprawna, kilka sekund i po sprawie, co na fakt wagi pliku (ok. 750 MB) mnie zaskoczyło. Co zatem widzimy po zaktualizowaniu? (Po kliknięciu w obrazek -> większy).

No zasadniczo wreszcie Balice zaczęły odzwierciedlać rzeczywistość, bo jak wszyscy wiemy lasu już dawno ni ma. A szkoda, bo był romantyczny. :D A tera tylko beton i beton. Ale za to jaki! Full HD! Nawet mikropęknięcia widać! 

Płyta, oznaczenia, miejsca parkingowe - weszcie zbliżone do stanu obecnego. 

Są nowe budynki, parkingi, drogi, ronda, stacja Orlenu i nawet jakieś życie na osiedlu. To co mnie zastanawia to oświetlenie pasa. Chyba nie powinno być aż tak żarówiaste? W realu jest znacznie - przyznacie - skromniejsze:

Choć z kabiny wygląda nieco lepiej:

Czego by nie gadać, jak by nia patrzeć - zdecydowanie warto pobrać aktualizację. Dodam tylko, że nie zauważyłem żadnego spadku klatkowania, nie pojawiły sie żadne błędy - na tym etapie. Zobaczę po kilku komercyjnych operacjach, jak to będzie funkcjonowało.

Jak mawiał pewien poeta z Galicji (albo innego Lublina): 

No trzeba przyznać, że jednak piękny jest ten gród Kraka.

I z ziemi, i z morza, a zwłaszcza z lotu ptaka.

Nie marnuj K.Ocie kasy na kolejnom libacje.

Se lepiej kup Krakowa aktualizacje.

To pisał On. Poeta ze... On nie wie skąd jest. Sprawa utknęła w sądzie. Najwyższym.

P.S. Trochę nakopcilim, bo mamy filtr od instalacji LPG do wymiany, ale przy tym smoKu co już jest, to to i tak nie robi różnicy. :D

 

Kategoria: