logo logo logo
TABLICA ODLOTÓW (kliknij, aby zobaczyć wszystkie)
STATUS
REJS
TRASA
PILOT
CZAS LOTU
MASZYNA
INFORMACJE
ARRIVED
CSB026
PHNL-NZAA
026
08:21 - 16:50
A346 SP-ARK
Rejsowy
ARRIVED
CSB026
PHNL-PANC
026
06:23 - 11:43
A332 SP-EED
Rejsowy
CRUISING
CSB026
PANC-EPGD
026
12:00 - 22:20
A332 SP-EED
Rejsowy
ON TIME
CSB026
NZAA-PHNL
026
10:00 - 19:35
A346 SP-ARK
Charter

Testujemy Airbusa A340-600

Maszyny

W ramach programu wynajmu maszyn w najbliższym czasie zostanie poddany testom samolot Airbus A340-600. Wprawdzie maszyny tego typu nie są już produkowane od 2011 r., ale udało nam się tanio uzyskać jedną od linii południowoafrykańskich. PIlotów prosimy o zwracanie uwagi na duże pająki, oraz węże oplatające się wokół nogawek. W lukach bagażowych można znaleźć zapomniane butelki południowoafrykańskiego wina.

Oficjalnie, prezydent South African Airlines stwierdził w wywiadzie, że malowanie jest prezentem na 10-lecie Cassubiana. A nasz Prezydent oficjalnie podziękował. Samolot zostanie poddany testom (vFDR) i już od przyszłego tygodnia będzie udostępniony pilotom.

Zaprzęgnij tablet do kokpitu

Jeśli masz smartfona z dużym wyświetlaczem, albo tablet na podorędziu, możesz z niego w łątwy sposób zrobić dodatkowe narzędzie do swojego kokpitu domowego. Oczywiście nic wielkiego, raczej mały gadżet – ale cieszy.

Prognozy pogody w symulatorze lotów

Artykuł
2016/01

Nikt nie ma dziś czasu na tworzenie czasopisma dla wirtualnego lotnictwa. Jednak cały czas pojawiają się nowe tematy istotne dla środowiska. Dlatego zdecydowaliśmy, ze w miarę regularnie będziemy publikować na portalu artykuły poświęcone lotnictwu wirtualnemu, realnemu, recenzjom czy innym tematom. Każdego chętnego do publikacji zapraszamy. Wystarczy pomysł i chwila czasu na napisanie tekstu. Zaczynamy tekstem o prognozach pogody w naszych symulatorach.

Nie zastanawialiście się skąd Active Sky lub inne programy pogodowe mają informacje? Skąd wiedzą jaka pogoda jest na środku oceanu?

  VATEUD VATSIM.NET PL-VACC Koło Symulacji Lotniczych Gimnazjum w Sierakowicach Pajacyk 
wesela, Sierakowice, puzdrowo, stypy, osiemnastki, konferencje, organizacja wesel, wesele Sierakowice, wesele kartuzy, powiat kartuski, wesele na kaszubach, wesele kaszuby Hurtownia budowlana MARKBUD Chwaszczyno materiały budowlane i wykończeniowe

Witrynę napędza Drupal, system zarządzania treścią o publicznie dostępnym kodzie źródłowym

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer