Życzenia Noworoczne

Drodzy Piloci i sympatycy linii!

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku, w imieniu całego Zarządu, pragniemy przekazać Wam najserdeczniejsze życzenia. Rok 2023 był dla nas czasem intensywnej pracy, wspólnych wyzwań i osiągniętych sukcesów. I to nieprawda, że przewieźliśmy mało pasażerów, szczególnie, że przewoziliśmy ich dokładniej. Dziękujemy każdemu z Was za Wasze zaangażowanie i pracę, profesjonalizm i oddanie naszej firmie oraz niskie zużycie papieru toaletowego, który jak wiadomo jest u nas od zawsze deficytowy.

W Nowym Roku życzymy Wam jeszcze więcej udanych lotów, bezpiecznych podróży i żeby porty USB nie wyłączały się na końcowym podejściu. Niech Wasze umiejętności pilotowania przynoszą satysfakcję i dumę zarówno Wam, jak i naszym wirtualnym pasażerom, a Edzio niech drutuje Wasze silniki grubszym drutem. Życzymy Wam czystego nieba, sprzyjających warunków atmosferycznych i bezpiecznych lądowań na wszystkich trasach, a szczególnie tych do EPGD.

Niech rok 2024 będzie dla Was czasem spełnionych marzeń, nowych wyzwań i sukcesów. Razem tworzymy niezwykłą społeczność, a każdy z Was wnosi nieoceniony (jeszcze, bo CEO aktualnie ocenia klasówki) wkład w rozwój naszej firmy. Dziękujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Z wyrazami szacunku,
Uzurpatorzy podający się za Zarząd

 

Kategoria: