Nowy portal Cassubian

We wrześniu 2017 r. w Cassubianie zmieniliśmy całkowicie nasz portal oraz system zarządzania linią lotniczą. Wszystkie dane dotychczas dostępne w portalu dla gości, m.in. wydania Virtual Pilot oraz Centrum Szkolenia Pilotów pozostały dostępne i można do nich trafić klikając odpowiednie linki w górnym menu.

Nowością jest Briefing Room, który jest systemem dostępnym tylko dla pilotów. Pozwala on na planowanie lotów, współpracę z rejestratorem vFDR, obsługę raportów, wyszukiwanie danych i przeglądanie statystyk. Ma także wiele funkcji niezbędnych w zarządzaniu linią lotniczą. Integracja z generatorem planów lotów oraz zewnętrznymi portalami dostarczającymi danych pozwala pilotom na szybkie planowanie i przygotowanie lotu.

Poprzednia wersja strony pochodziła z roku 2010 i choć była stopniowo rozwijana, to jednak nie umożliwiała wykorzystania w pełni nowoczesnych techonologii opartych o javascript czy ajax.

Wszelkie uwagi dotyczące działania strony prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy dostępny w menu Informacje o firmie.

Kategoria: